Seregno Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Tërheqje
USD 130.41

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Elegante
USD 108.67

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Modesti
USD 72.45

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.41

Vdes për ty

Trëndafila

Madhështore
USD 130.41

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 94.18

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.43

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shpërblim Për Mirësi
USD 130.41

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Bukuri Shpirtërore
USD 130.41

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.45

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 72.45

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Mbyllje Hesapi
USD 94.18

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO