Sesto Fiorentino Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri Pa Ndjenja
USD 95.50

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Pranim
USD 73.46

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Kënaqësi
USD 132.23

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 132.23

Vdes për ty

Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 132.23

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 95.50

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.85

Urime

Trëndafila dhe orkide

Kujtime Të Hirshme
USD 73.46

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Elegancë
USD 73.46

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.46

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Bukuri madhështore
USD 73.46

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Mbyllje Hesapi
USD 95.50

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO