Siena Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bashkim
USD 101.55

Bashkim

24 trëndafila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 94.30

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 130.57

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 72.54

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Forcë
USD 94.30

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Urime
USD 101.55

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Besnike
USD 101.55

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Luks
USD 72.54

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Lavdi
USD 72.54

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.30

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.81

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 130.57

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO