Sulmona Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Imagjinatë
USD 72.46

Imagjinatë

12 Trëndafila

Vdes për ty
USD 130.42

Vdes për ty

Trëndafila

Flirtim
USD 72.46

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Rehati
USD 130.42

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Urime
USD 101.44

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.46

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.20

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.69

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Pritshmëri
USD 72.46

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 94.20

Joshje

12 Trëndafila

Madhështore
USD 130.42

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

E ëmbël
USD 72.46

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO