Terni Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuri ngurruese
USD 109.74

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 73.16

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Vdes për ty
USD 131.69

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 73.16

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Shpresë
USD 73.16

Shpresë

Gerbera

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 73.16

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 73.16

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Përshtypje Që Zgjat
USD 131.69

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Fillimi i Miqësisë
USD 102.42

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.42

Urime

Trëndafila dhe orkide

Besnike
USD 102.42

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

E përjetshme
USD 73.16

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO