Tortona Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përulësi e Këndshme
USD 72.61

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

E mrekullueshme
USD 101.66

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 130.71

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 72.61

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 130.71

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Urime
USD 101.66

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 94.40

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Lavdi
USD 72.61

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Humor
USD 94.40

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.40

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.92

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Urime
USD 101.66

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO