Trani Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hijeshi e Pjekur
USD 72.63

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Vdes për ty
USD 130.73

Vdes për ty

Trëndafila

Mashtrim
USD 72.63

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 138.00

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 101.68

Urime

Trëndafila dhe orkide

Entuziaste
USD 72.63

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.63

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.42

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Ashpërsi
USD 72.63

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.94

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 130.73

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Besnikëri
USD 101.68

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO