Trapani Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Jeta Është e Ëmbël
USD 130.68

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 130.68

Vdes për ty

Trëndafila

Pranim Dashurie
USD 72.60

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.64

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.60

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 101.64

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Respekt
USD 101.64

Respekt

24 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.38

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Durim
USD 72.60

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.90

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Festim
USD 130.68

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Thellësisht e Dashuruar
USD 72.60

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO