Treviglio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Admirim i Fshehtë
USD 132.91

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Unitet
USD 95.99

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Vdes për ty
USD 132.91

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 103.37

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 103.37

Urime

Trëndafila dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 132.91

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 103.37

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 132.91

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Lavdi
USD 73.84

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 73.84

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 95.99

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.76

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO