Trezzano sul Naviglio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Vdes për ty
USD 130.14

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 130.14

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 130.14

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 93.99

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Urime
USD 101.22

Urime

Trëndafila dhe orkide

Pafajësi
USD 130.14

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 93.99

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 72.30

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 130.14

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 72.30

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.30

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.99

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO