Turin Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Torino është shtëpia e Muzeut Botank. Gjatë pranverës me qindra tulipanë lulëzojnë. Serat përmbajnë shumë lloje të trëndafilave të vjetër dhe atyre të çajit. Në sera tjera e kopshte gjenden varietete të zambakëve e orkideve ekzotike. Lulekuqet janë ndër më të preferuarat në kopshtet e kuzhinave, dhe ku shumë mure dhe porta mbulohen më jaseminë dhe dorëzonjëza.

Gazmore
USD 75.89

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Buzëqeshëse
USD 75.89

Buzëqeshëse

Trëndafila

Pritshmëri
USD 75.89

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 120.70

Vdes për ty

Trëndafila

Të Dua Ende
USD 75.89

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 106.24

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 75.89

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 86.73

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Mbyllje Hesapi
USD 86.73

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.50

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E këndshme
USD 106.24

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Shpërblim Për Mirësi
USD 136.60

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO