Viçenza Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Festim
USD 129.61

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 129.61

Vdes për ty

Trëndafila

Mashtrim
USD 72.00

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.81

Urime

Trëndafila dhe orkide

Përsosmëri
USD 72.00

Përsosmëri

6 Trëndafila

Lavdi
USD 72.00

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 72.00

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Ego
USD 72.00

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 93.61

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 100.81

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Hutim
USD 129.61

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.01

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO