Vigevano Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 72.83

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Mbyllje Hesapi
USD 94.68

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Vdes për ty
USD 131.09

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 101.96

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Urime
USD 101.96

Urime

Trëndafila dhe orkide

Kotësi
USD 101.96

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.83

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.68

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.24

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 101.96

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Shikim i Shpejtë
USD 131.09

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 131.09

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO