Villaricca Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Misterioze
USD 94.89

Misterioze

12 Trëndafila

Dëshirë
USD 131.38

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 72.99

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.38

Vdes për ty

Trëndafila

Joshje Sekrete
USD 94.89

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Admirim i Fshehtë
USD 131.38

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Pranim
USD 72.99

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Urime
USD 102.19

Urime

Trëndafila dhe orkide

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 131.38

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 72.99

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Lavdi
USD 72.99

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Joshje
USD 94.89

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO