Vittorio Veneto Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E përjetshme
USD 73.76

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Vdes për ty
USD 132.76

Vdes për ty

Trëndafila

Mikpritje
USD 103.26

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 103.26

Origjinale

12 Zambakë

Urime
USD 103.26

Urime

Trëndafila dhe orkide

Pranim Dashurie
USD 73.76

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 73.76

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 73.76

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.88

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 132.76

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.64

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Ego
USD 73.76

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO