‘Afula ‘Illit Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuri e mrekullueshme
USD 94.46

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 159.24

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Moderne
USD 94.46

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 94.46

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Joshje Sekrete
USD 114.71

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 159.24

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 159.24

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Unitet
USD 114.71

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

E butë
USD 132.25

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 132.25

Bashkim

24 trëndafila

Durim
USD 94.46

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Buzëqeshëse
USD 94.46

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO