Dimona Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri madhështore
USD 93.11

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Thellësisht e Dashuruar
USD 93.11

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 93.11

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 93.11

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 130.35

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Unitet
USD 113.07

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 113.07

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Magjepsje
USD 93.11

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

E butë
USD 130.35

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 93.11

Buzëqeshëse

Trëndafila

Krenare
USD 99.77

Krenare

12 Trëndafila

E butë
USD 130.35

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO