Jerusalem Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Origjinale
USD 71.64

Origjinale

12 Zambakë

Rehati
USD 84.43

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Festim
USD 84.43

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dashuri Për Natyrën
USD 71.64

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Joshje
USD 60.77

Joshje

12 Trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 84.43

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Nënshtrim
USD 84.43

Nënshtrim

24 Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 84.43

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFOINFO
Gazmore
USD 51.17

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Ngasje
USD 84.43

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Pranim
USD 51.17

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri e Shenjtë
USD 84.43

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFOINFO
Flirtim
USD 51.17

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Bukuri Pa Ndjenja
USD 60.77

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Të Përkas Ty
USD 60.77

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Tërheqje
USD 84.43

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFOINFO