Jerusalemi Perendimor Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Jerusalemi Perëndimorë është një qytet me rëndësi historike i cili përmban edhe disa kopshte të vegjël. Lulet konike në ngjyrë të purpurtë shihen kudo në qytet së bashku me anemonët. Susanët në ngjyrë kafe shihen kudo së bashku me lulet e diellit. Rajoni perëndimorë është poashtu edhe shtëpia e shkurreve të trëndafilave Sharon të cilat lulëzojnë në pranverë.
Dashuri Për Natyrën
USD 122.58

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 122.58

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Karakter
USD 157.60

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 106.32

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Puthje
USD 122.58

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 87.55

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 147.59

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Nënshtrim
USD 147.59

Nënshtrim

24 Trëndafila

E dhimbsur
USD 87.55

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 122.58

Përkryerje

24 Trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 122.58

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Karakter
USD 157.60

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 147.59

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Delikate
USD 87.55

Delikate

12 Trëndafila

Pranim
USD 87.55

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 87.55

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Kthjelltësi
USD 87.55

Kthjelltësi

8 trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 87.55

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Top