Netivot Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kotësi
USD 131.77

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 94.12

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Unitet
USD 114.30

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 131.77

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Buzëqeshëse
USD 94.12

Buzëqeshëse

Trëndafila

Elegancë
USD 94.12

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 94.12

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 158.66

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Entuziaste
USD 94.12

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 131.77

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Misterioze
USD 114.30

Misterioze

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 169.42

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO