Chat with us, powered by LiveChat

Qiryat Gat Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Serenatë
USD 101.65

Serenatë

Orkid

Përulësi
USD 54.74

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Puthje
USD 175.95

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 54.74

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Forcë
USD 74.29

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Modesti
USD 71.16

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 54.74

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Ashpërsi
USD 93.83

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Virtyt
USD 74.29

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E re
USD 54.74

E re

Zambakë dhe trëndafila

Fisnikëri
USD 74.29

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Kthjelltësi
USD 83.83

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO