Umm el Faḥm Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Thellësisht e Dashuruar
USD 95.73

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Lavdi
USD 95.73

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Unitet
USD 116.25

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 134.02

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Shikim i Shpejtë
USD 161.37

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 95.73

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 95.73

Buzëqeshëse

Trëndafila

Përqafime
USD 116.25

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 95.73

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 161.37

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 116.25

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Pajtim
USD 161.37

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO