Abashiri Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 142.34

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Lartësi
USD 112.99

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Imagjinatë
USD 80.71

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 80.71

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 80.71

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Fisnikëri
USD 102.72

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 80.71

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 142.34

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Misterioze
USD 102.72

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 142.34

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Mashtrim
USD 80.71

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Guximtare
USD 142.34

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO