Fuji Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mahnitëse
USD 142.65

Mahnitëse

Trëndafila

Magjepsëse
USD 139.77

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Falënderim
USD 139.77

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 79.25

Imagjinatë

12 Trëndafila

Ashpërsi
USD 79.25

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

E mrekullueshme
USD 110.95

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 139.77

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Seksi
USD 144.09

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 110.95

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 139.77

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Urime
USD 110.95

Urime

Trëndafila dhe orkide

Mendime Qiellore
USD 139.77

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO