Fukui-shi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 139.09

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 78.87

Imagjinatë

12 Trëndafila

Ashpërsi
USD 78.87

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Urime
USD 110.41

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dashuri Besuese
USD 139.09

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Besnikëri
USD 110.41

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 110.41

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Entuziaste
USD 78.87

Entuziaste

Trëndafila

Urime
USD 110.41

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E butë
USD 110.41

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Fitore
USD 78.87

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 110.41

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO