Honjō Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Krenare
USD 64.82

Krenare

12 Trëndafila

Falënderim
USD 139.72

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Lartësi
USD 110.91

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 79.22

Imagjinatë

12 Trëndafila

Ashpërsi
USD 79.22

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Dashuri Besuese
USD 139.72

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 110.91

Besnikëri

24 Trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 79.22

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Urime
USD 110.91

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 100.83

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

E butë
USD 110.91

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Thashethemëse
USD 142.60

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO