Iizuka Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 140.37

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 79.59

Imagjinatë

12 Trëndafila

Ashpërsi
USD 79.59

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 101.29

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Dashuri Besuese
USD 140.37

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Mikpritje
USD 111.42

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 111.42

Besnikëri

24 Trëndafila

Urime
USD 111.42

Urime

Trëndafila dhe orkide

Bukuri e Ndjeshme
USD 79.59

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 79.59

Pranim

3 luledielli dhe karafila

E butë
USD 111.42

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Durim
USD 79.59

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO