Izumi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 139.56

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 79.13

Imagjinatë

12 Trëndafila

Ashpërsi
USD 79.13

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Rehati
USD 139.56

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Dashuri Besuese
USD 139.56

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Dashuri e Shenjtë
USD 139.56

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 110.79

Besnikëri

24 Trëndafila

Urime
USD 110.79

Urime

Trëndafila dhe orkide

Paç Fat
USD 64.75

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 110.79

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Lavdi
USD 79.13

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 110.79

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO