Kashiva Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 139.97

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mendime Qiellore
USD 139.97

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Përqafime
USD 101.01

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 79.36

Imagjinatë

12 Trëndafila

E shijshme
USD 111.11

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Ashpërsi
USD 79.36

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 139.97

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri Besuese
USD 139.97

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Bukuri Pa Ndjenja
USD 101.01

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 111.11

Besnikëri

24 Trëndafila

Urime
USD 111.11

Urime

Trëndafila dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 79.36

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO