Kurayoshi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 142.21

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 80.64

Imagjinatë

12 Trëndafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 102.63

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 80.64

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Misterioze
USD 102.63

Misterioze

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 80.64

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 142.21

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Pritshmëri
USD 80.64

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 112.89

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 80.64

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Urime
USD 112.89

Urime

Trëndafila dhe orkide

Pranim
USD 80.64

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO