Matsubara Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përjetësi
USD 110.61

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Falënderim
USD 139.34

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 79.00

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 79.00

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 139.34

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Dashuri Besuese
USD 139.34

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 110.61

Besnikëri

24 Trëndafila

Urime
USD 110.61

Urime

Trëndafila dhe orkide

Fillimi i Miqësisë
USD 110.61

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E butë
USD 110.61

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Admirim i Fshehtë
USD 139.34

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Mendime Qiellore
USD 139.34

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO