Ota Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 141.91

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 80.46

Imagjinatë

12 Trëndafila

Frymëzim
USD 141.91

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 80.46

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Lavdi
USD 80.46

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E ëmbël
USD 80.46

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 112.65

Besnikëri

24 Trëndafila

Dashuri Besuese
USD 141.91

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Rehati
USD 141.91

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 102.41

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Besnikëri
USD 112.65

Besnikëri

24 Trëndafila

Puthje
USD 112.65

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO