Saitama Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 141.29

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 80.11

Imagjinatë

12 Trëndafila

E mrekullueshme
USD 112.16

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 80.11

Përsosmëri

6 Trëndafila

Ashpërsi
USD 80.11

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 141.29

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 112.16

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 141.29

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Besnikëri
USD 112.16

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 141.29

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Urime
USD 112.16

Urime

Trëndafila dhe orkide

E butë
USD 112.16

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO