Tokio Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tokio është kryeqyteti i Japonisë dhe qyteti më i madh në botë. Poashtu është shtëpia e Parkut Tokyo Yoyogi i cili përmban katër kopshte individuale. Drunjtë e qershisë lulëzojnë në lule rozë gjatë periudhës së pranverës. Kopshtet franceze përmbajnë disa varietete të trëndafilave. Poashtu ndodhet edhe një Kopsht anglez i cili është i mbushur me livando. Kopshtet tradicionale japoneze janë të mbushura me orkide ekzotike dhe zambakë aromatik.
Përulësi
USD 76.00

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Magjepsëse
USD 119.61

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 85.91

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 76.00

Imagjinatë

12 Trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 119.61

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Falënderim
USD 119.61

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 119.61

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 85.91

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Hare e ardhshme
USD 76.00

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 119.61

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

E shijshme
USD 106.39

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Thashethemëse
USD 136.79

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 76.00

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 119.61

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Përsosmëri
USD 76.00

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 76.00

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Kapem Pas Teje
USD 76.00

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Mahnitëse
USD 136.79

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top