Tomakomai Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Buzëqeshëse
USD 79.48

Buzëqeshëse

Trëndafila

Falënderim
USD 140.17

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Imagjinatë
USD 79.48

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 79.48

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Dashuri Besuese
USD 140.17

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Qejf
USD 140.17

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 79.48

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Besnikëri
USD 111.27

Besnikëri

24 Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 79.48

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 111.27

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Të Përkas Ty
USD 101.15

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Urime
USD 111.27

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO