Irbid Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Irbid është qyteti i tretë më i madh i Jordanisë. Poashtu është shtëpia e një Eko parku me kopshte me lule mahnitëse. Vizitorët mund të marrin me qera kabina dhe të kënaqen me lulet vendase. Disa nga lulet që lulëzojnë këtu janë anemonat dhe orobançet. Landrat janë poashtu të zakonshme së bashku me disa lloje të trëndafilave. Tulipanët e malit dhe irisët e rrallë e të zi lulëzojnë në qytet.
Modesti
USD 50.07

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Shikim i Shpejtë
USD 82.61

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Mahnitëse
USD 90.12

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 70.09

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Pranim Dashurie
USD 50.07

Pranim Dashurie

Trëndafila

Entuziaste
USD 50.07

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 50.07

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Kujdesi Amënor
USD 70.09

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Falënderim
USD 82.61

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 59.45

Joshje

12 Trëndafila

Përqafime
USD 59.45

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Ndjeshme
USD 50.07

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 50.07

Kthjelltësi

8 trëndafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 59.45

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Forcë
USD 59.45

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 50.07

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E këndshme
USD 70.09

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Përkryerje
USD 70.09

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top