Kampong Saom Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kampong Saom mund të jetë i mbushur me palma por vizitorët poashtu mund të gjejnë edhe disa lule të bukura të bimës romdoul. Lulja kombëtare e Kamboxhas, shihet duke lulëzuar kudo në qytet. Banorët vendas poashtu kultivojnë orkide, së bashku me disa lloje të zambakëve aromatizues dhe trëndafilave.
E ëmbël
USD 96.57

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Luks
USD 96.57

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Frymëzim
USD 160.95

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 160.95

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Fisnikëri
USD 115.88

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Frymëzim
USD 160.95

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 96.57

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Shpërblim Për Mirësi
USD 173.82

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Mikpritje
USD 135.20

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 160.95

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Lavdi
USD 96.57

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 115.88

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 173.82

Mahnitëse

Trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 96.57

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Lartësi
USD 135.20

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 96.57

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Paç Fat
USD 77.25

Paç Fat

12 Trëndafila

Të Përkas Ty
USD 115.88

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top