Phnom Penh Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dikur i njohur si “Perla e Persisë”, qyteti i lashtë i Phnom Penh është poashtu i njohur për shumë lule vendase që rriten në këtë zonë. Disa nga këta trëndafilë vendas, tulipanë dhe dredhkat e palmave borassus. Një variete e orkideve vendase poashtu mund të shihen duke u rritur në kopshtet e qytetit.
Plot Shkëlqim
USD 99.44

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Luks
USD 99.44

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Frymëzim
USD 165.73

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 165.73

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 165.73

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 99.44

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 178.99

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Meritë
USD 119.33

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Mikpritje
USD 139.22

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 165.73

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Qejf
USD 165.73

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Gazmore
USD 99.44

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 99.44

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 99.44

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Lartësi
USD 139.22

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 79.55

Paç Fat

12 Trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 119.33

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 119.33

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Phnom Penh. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Phnom Penh kohët e fundit : -