Siemreab Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Siemreab ose Siem Reap siç njihet është gjithmonë i mbushur me lotus të mëdhenj ngjyrë rozë dhe të bardhë të cilët lulëzojnë në këtë rajon. Trëndafilat dhe zambakët janë ndër më të preferuarat në kopshtet vendase, së bashku me disa lloje të orkideve ekzotike. Aroma fascinuese e jaseminëve e mbush ajrin kur lulet e bardha lulëzojnë.
Bukuri madhështore
USD 97.31

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Luks
USD 97.31

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Frymëzim
USD 162.18

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 162.18

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 162.18

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 116.77

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 97.31

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Shpërblim Për Mirësi
USD 175.15

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Entuziaste
USD 97.31

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 136.23

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Falënderim
USD 162.18

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Vdes për ty
USD 162.18

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 97.31

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Durim
USD 97.31

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 97.31

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lartësi
USD 136.23

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 77.85

Paç Fat

12 Trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 97.31

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top