Edmonton Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 110.72

Entuziaste

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 182.69

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 182.69

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 155.01

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 110.72

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Modesti
USD 110.72

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 110.72

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Ego
USD 110.72

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 110.72

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Krenare
USD 89.96

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 110.72

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Fyerje
USD 182.69

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO