Chat with us, powered by LiveChat

British Kolumbia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Melodioze

Melodioze

24 Trëndafila

Magjepsje

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Dashuria e përgjegjshme

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

   
Kujtime Të Hirshme

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Shpërblim Për Mirësi

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Lavdi

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

   
Dashuri e Ftohtë

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri ngurruese

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Të Dua Ende

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

   
Pafajësi

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Admirim i Fshehtë

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Bukuri e Qëndrueshme

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila