Barrie Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 110.87

Entuziaste

Trëndafila

Guximtare
USD 182.94

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 182.94

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Puthje
USD 155.22

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 110.87

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Luks
USD 110.87

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 110.87

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 90.09

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 110.87

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 110.87

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 182.94

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Elegancë
USD 110.87

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO