Belleville Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 111.28

Entuziaste

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 183.62

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Bukuri Pa Ndjenja
USD 132.15

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Puthje
USD 155.79

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 111.28

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Pranim
USD 111.28

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 155.79

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Guximtare
USD 183.62

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Optimizëm
USD 90.42

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 111.28

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Bukuri madhështore
USD 111.28

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 90.42

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO