Brampton Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Brampton ose “Qyteti i Luleve” është pothuajse gjithmonë i mbushur me shumë lloje të luleve. Trëndafilat e egër rriten bollshëm dhe i tërheqin vizitorët nga vende të ndryshme. Tulipanët, verdhokët, krokuset e madje edhe zymbylat e vegjët shihen kudo duke lulëzuar në pranverë, dhe nëse vizitorët arrijnë heret mund ti shohin edhe luleborat teksa e ngrisin kokën.

Misterioze
USD 81.67

Misterioze

12 Trëndafila

Entuziaste
USD 71.46

Entuziaste

Trëndafila

Besnikëri
USD 100.05

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 113.66

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Puthje
USD 100.05

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 71.46

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 71.46

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Kthjelltësi
USD 71.46

Kthjelltësi

8 trëndafila

Pranim Dashurie
USD 71.46

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 71.46

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 70.78

Krenare

12 Trëndafila

Fisnikëri
USD 81.67

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO