Brantford Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 110.13

Entuziaste

Trëndafila

Virtyt
USD 110.13

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 181.71

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 154.18

Besnikëri

24 Trëndafila

Puthje
USD 154.18

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 110.13

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 110.13

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Kotësi
USD 154.18

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 110.13

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 110.13

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Krenare
USD 89.48

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 110.13

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO