Etobikoke Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rehati
USD 182.51

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Entuziaste
USD 110.61

Entuziaste

Trëndafila

E paharrueshme
USD 110.61

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 182.51

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Puthje
USD 154.86

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 110.61

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 182.51

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 110.61

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 89.87

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 89.87

Paç Fat

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 110.61

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

E butë
USD 154.86

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO