Greater Sudbury Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përjetësi
USD 155.68

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Entuziaste
USD 111.20

Entuziaste

Trëndafila

Meritë
USD 132.05

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 183.48

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 183.48

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Puthje
USD 155.68

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 111.20

Pranim

3 luledielli dhe karafila

E paharrueshme
USD 111.20

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Moderne
USD 111.20

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 111.20

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 90.35

Krenare

12 Trëndafila

Joshje
USD 132.05

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO