Guelf Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Meritë
USD 131.72

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 110.93

Entuziaste

Trëndafila

Shije e Mirë
USD 183.03

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Respekt
USD 155.30

Respekt

24 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 183.03

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 183.03

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 155.30

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Puthje
USD 155.30

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 110.93

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 110.93

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 110.93

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Misterioze
USD 131.72

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO