Kingston Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Buzëqeshëse
USD 110.28

Buzëqeshëse

Trëndafila

Entuziaste
USD 110.28

Entuziaste

Trëndafila

Madhështore
USD 181.95

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 130.95

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 110.28

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 110.28

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 181.95

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Joshje e Gjatë
USD 154.39

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Puthje
USD 154.39

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 181.95

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Pranim
USD 110.28

Pranim

3 luledielli dhe karafila

E re
USD 110.28

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO