Midland Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 108.80

Entuziaste

Trëndafila

Mikpritje
USD 152.32

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 179.51

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Moderne
USD 108.80

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Hutim
USD 179.51

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Puthje
USD 152.32

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 108.80

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Pranim
USD 108.80

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 152.32

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 179.51

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Virtyt
USD 108.80

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 108.80

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO